BOL U LEĐIMA ZAUSTAVILA DONNU VEKIĆ: / Hrvatska tenisačica kroz suze i veliku patnju nije mogla do pobjede

Image

Dalje ide domaća predstavnica Danielle Collins

25.3.2018.
22:49
AFP
VOYO logo

Hrvatska tenisačica Donna Vekić nije se uspjela plasirati u 4. kolo WTA turnira u Miamiju nakon što ju je uz očite bolove u leđima rezultatom 4-6, 6-2, 6-1 nakon sat i 53 minute igre svladala domaća predstavnica Danielle Collins.

Nakon dobivenog prvog seta hrvatska tenisačica je u nastavku osvojila samo tri gema za što nije toliko zaslužna njena suparnica koliko problemi s kojima se nosila i zbog kojih je u drugom setu tražila i liječničku pomoć.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Image
KRAJ ZA PETRU MARTIĆ U MIAMIJU: /

Hrvatska tenisačica dobro je otvorila meč, a onda je uslijedio crni niz gemova

Image

Nakon što je izgubila servis za 2-4 u drugom setu, Vekić je kod izjednačenja na servis Collins tražila medicinsku pomoć i prije završetka gema, da bi nastavak dvoboja odigrala u suzama sa izraženom boli. U sljedećih jedanaest gemova osvojila je tek jedan...