VELIKA POBJEDA / Fantastični Split šokirao Partizan u Beogradu: 'Žuti' vodili i 20 razlike

Image

Iako je Partizan dobio četvrtu četvrtinu 22:15, uspjeli su zaostatak svesti na svega sedam koševa razlike, ali više od toga nisu mogli.

5.2.2024.
20:48
VOYO logo

Split je u 19. kolu ABA lige u Beogradu na gostovanju kod Partizana upisao veliku pobjedu 74:67 . 'Žuti' su prelomili utakmicu u drugoj četvrtini koju su dobili 27:11, a u trećoj četvrtini su na 55:35 imali i velikih 20 koševa razlike.

Image
U BEOGRADU /

Bjelica napadnut u dječjoj igraonici: Bivši nogometaš prijetio mu je škarama

Image

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Split je do sjajne gostujuće pobjede predvodio Shannon Shorter s 18 poena, sedam skokova i tri asistencije.

Kod domaćina je najbolju utakmicu odigrao James Nunnally koji je upisao 10 poena i jednu asistenciju.

Split je nakon ove pobjede na 10 mjestu s 26 bodova, koliko ima i Derby na devetom mjestu. Partizan je na trećem mjestu s 32 boda, tri manje od vodeće Crvene zvezde.