Zagreb senzacionalan i bez Balića, Štrleka, Gojuna...

Rukometaši CO Zagreba upisali su pobjedu na startu nove sezone Lige prvaka u koju su krenuli u sasvim pomlađenom izdanju nakon silnih odlazaka najboljih igrača ovoga ljeta...

29.9.2012.
21:09
VOYO logo

U Ledenoj dvorani Doma sportova pala je momčad mađarskog Pick Szegeda rezultatom 30:27. Prvih 30 minuta utakmice pokazalo je da ova mlada momčad Zagreba, koju su preko ljeta između ostalog napustili Ivano Balić, Jakov Gojun i Manuel Štrlek, ima itekako što ponuditi ove sezone u Ligi prvaka svojim navijačima. Prvo poluvrijme Zagrebaši su dobili rezultatom 15:8, čime su praktički trasirali put prema prvoj pobjedi ove sezone. U drugih 30 minuta Zagrebaši su se malo opustili i dozvolili Mađarima da se približe, ali nikad dovoljno da bi pobjeda i bodovi bili ugroženi. Najbolji strijelac Zagreba bio je 22-godišnji Lovro Šprem sa šest pogodaka, pet je dodao David Špiler, a po četiri Zlatko Horvat i Luka Stepančić. Za goste je Rajko Prodanović bio najefikasniji sa šest zgoditaka. CO Zagreb - Pick Szeged 30-27 Redoslijed: 1. Barcelona 2, 2. Zagreb 2, 3. Füchse Berlin 0 (-1), 4. Dinamo Minsk 0 (-1), 5. Pick Szeged 0, 6. Kadetten Schaffhausen