JURIĆ I NJEGOVA EKIPA OVAJ PUT NISU IMALI ŠANSE: / Roma deklasirala Veronu, Kalinić izašao već na poluvremenu

Image

Roma je ovom pobjedom stigla do učinka od 40 bodova, šest manje od vodećeg Milana

31.1.2021.
22:52
VOYO logo

Nogometaši Rome uspeli su se na treće mjesto ljestvice talijanskog prvenstva 3-1 (3-0) domaćom pobjedom protiv Verone u posljednjem susretu 20. kola Serie A.

Roma je stekla nedostižnu prednost od 3-0 u razdoblju od 20. do 29. minute. Prvi pogodak poprilično slučajno postigao je Mancini koga je lopta pogodila pred gostujućim golom te skrenula u mrežu. Dvije minute potom Mhitarjan je povisio na 2-0 preciznim udarcem sa vrha kaznenog prostora, da bi Mayoral u 29. minuti nakon brze akcije pogodio za 3-0. U nastavku je Verona u 62. minuti golom Colleya smanjila na 3-1 te do kraja utakmice imala nekoliko prilika za dodatno smanjenje zaostatka, no nije uspjela ugroziti pobjedu Rome.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Image

Foto Alfredo Falcone - LaPresse31/01/2021 Roma ( Italia)Sport CalcioRoma - Hellas VeronaCampionato di Calcio Serie A Tim 2020 2021 - Stadio Olimpico di RomaNella foto:nikola kalinic e roger ibanezPhoto Alfredo Falcone - LaPresse31/01/2021 Roma (Italy)Sport SoccerRoma - Hellas VeronaItalian Football Championship League A Tim 2020 2021 - Olimpico Stadium of RomaIn the pic:nikola kalinic and roger ibanez,Image: 587654963, License: Rights-managed, Restrictions: *** World Rights Except China, France, and Italy ***, Model Release: no

Nikola Kalinić odigrao je prvo poluvrijeme za Veronu koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić.

Roma je ovom pobjedom stigla do učinka od 40 bodova, šest manje od vodećeg Milana, a četiri manje od drugog Intera, dok ima bod i utakmicu više od četvrtog Juventusa. Verona je ostala deveta sa 30 bodova.