ATHLETIC IZNENADIO BARCU NA CAMP NOU: / Rakitić u posljednjim trenucima promašio za pobjedu

Image

Barcelona se spasila poraza na Camp Nou

29.9.2018.
17:59
AFP
VOYO logo

Athletic Bilbao je u 7. kolu Primere umalo šokirao Barcelonu na Camp Nou i u subotu odigrao 1-1. Vodili su Baski u Kataloniji sve do 84. minute, kad je zabio El Haddadi na asistenciju Messija. U 91. minuti Rakitić je bio u sjajnoj prilici, ubacio se u kazneni prostor, dobio loptu i tukao iznad grede.

VALENCIA OSTVARILA PRVU POBJEDU U PRVENSTVU: Gameiro zabio u 36., Willian tragičar utakmice

Rakitić odigrao čitavu utakmicu

Srebrni Vatreni je, inače, odigrao čitavu utakmicu za "katalonskog giganta". No, idemo redom...

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Nogometaši Barcelone kiksali su u susretu 7. kola Primere odigravši na Nou Campu samo 1-1 protiv Athletic Bilbaoa. Prvak Barcelona već treću prvenstvenu utakmicu ne znaju za pobjedu, a protiv Baska su se spasili poraza šest minuta prije kraja.

Messi ušao u igru u 55. minuti

Oscar de Marcos je u 41. minuti doveo Athletic u zasluženo vodstvo nakon što je njihov napadač Inaki Williams promašio dvije sjajne prilike. Munir El Haddadi je u 84. minuti izjednačio nakon dodavanja Lea Messija, koji je ušao u igru u 55. minuti.

Baski su tako osvojili bod na Nou Campu po prvi puta nakon 2004. godine kada ih je vodio sadašnji trener Katalonaca Ernesto Valverde. Barcelona vodi s 14 bodova, jednim više od Real Madrida koji večeras igra gradski derbi protiv Atletica. Athletic je na sedam bodova.